MUDr. VLADIMIR SAVČENKO

Za 30 let praxe psychoterapeuta jsem odhalil přírodní zákony vztahu a vytvořil jsem definice pojmů, které jsou jasným návodem jak vytvořit dobré vztahy
Vztah, který se pokoušíte zlepšit roky, se mnou vyřešíte za týden

Ženy milují spolehlivé, zodpovědné a mužné chlapy, kteří jsou přirozenými vůdci v rodině

Díky výchově a školství je však takových mužů jen 5%

 

Ženy, naučíme vás jak tyto muže poznat a co máte dělat aby se váš současný partner stal takovým mužem.

Muži, dozvíte se co máte dělat abyste byli pro ženu i pro sebe přirozeným lídrem v rodině.

Jako rodiče pak budete vzorem pro své děti a společně vytvoříte novou generaci s láskyplnými vztahy.

LEKCE VIDEOKURZU ZDARMA

Lekci zdarma si prostudovalo již 125 lidí

Lekce obsahuje:
- Z čeho se skládá člověk
- Co je to vztah?
- Jak láska odchází ze vztahu
- Testy, ve kterých zjistíte jak na tom je váš vztah
- BONUS: Minikurz zdraví a dobrých vztahů - návod jak se o sebe starat abychom byli přitažliví pro partnera

 Vyplňte jméno, e-mail a vstupte do kurzu ZDARMA

 

 

Jste ve svém vztahu nespokojeni?
Chtěli byste to změnit ale nevíte kde začít?

Říkáte si:
“Co dělám špatně, proč to nefunguje?”
“Proč je ta moje pořád nespokojená? Nevím co po mně ještě chce.”
“Proč se nemůžu na svého chlapa spolehnout, už mně tolikrát zklamal.”
“Proč já si radši nevzala... Pištu Hufnágla”  :-)

Začínáte mít pocit, že:   ... všichni chlapi jsou stejní
                                               ... všechny ženy jsou mrchy

S takovými problémy se na mě jako na psychologa lidé často obracejí a ptají se:
"JE MOŽNÉ MÍT TRVALÝ VZTAH PLNÝ POROZUMĚNÍ A LÁSKY?"

Co kdyby existoval způsob jak mít dlouhodobě spokojený a šťastný vztah?
Co kdyby vám někdo odhalil krok po kroku jak na to?

Příběh jednoho manželství

   Ahoj,
jmenuji se Kristian a pracuji s Vladimirem od roku 2015.
Chtěl bych se s vámi podělit o svůj příběh.

Když mi bylo 20 let, říkal jsem si: "Najdu si nějakou chytrou a milou holku a nějak už to dopadne". A tak se taky stalo. Po několika nezdařených pokusech jsem ji našel. Po 5-ti letech chození a bydlení "na hromádce" jsme se vzali.

Pak se nám narodilo dítě a postupem času jsme si přestávali rozumět. Když to trvalo více než půl roku, cítil jsem, že to tak dál nemůže zůstat a že s tím musím něco udělat. Začal jsem tedy u sebe.

Změnil jsem stravu – stal jsem se vegetariánem. Začal jsem meditovat, číst knihy o smyslu života i o vztazích. Chodil jsem i k psychoterapeutovi abych zjistil, co dělat pro zlepšení našeho manželství.

Nechtěli jsme to se ženou jen tak vzdát. Vždyť spolu máme úžasnou dceru. Roky jsme studovali knihy, zkoušeli měnit své chování, vysvětlovali jsme si své pocity atd. Mnoho se mezi námi zlepšilo, ale přesto jsme se po 18 letech vztahu dostali do okamžiku kdy už jsme nevěděli jak dál. Rozhodli jsme se, že se v klidu rozejdeme.

Půl roku po rozchodu jsem byl na přednášce doktora Savčenka v Ostravě. Zažil jsem tam šok!

Dozvěděl jsem se, že z pohledu žen existují 3 typy mužů, kteří se liší svými vlastnostmi a chováním. Pochopil jsem proč všechny ženy od uklízečky až po manažerku chtějí jen jednoho z nich – tzv. Muže s vysokou hodností, nebo-li Alfa samce.

Tiše jsem to sledoval a říkal jsem si:
„Celé ty roky, ač jsem se snažil sebevíc, dělal jsem všechno špatně.“
Byl jsem ukázkovým typem muže, kterého ženy nechtějí – Mužem s nízkou hodností.

Na přednášce jsem si hned koupil knihy a přišlo další rozčarování. Dozvěděl jsem se, že ve vztahu si partneři bezpodmíněčně musí předávat 10 základních položek jako jsou: dotyky, pohlazení, pozitivní emoce, city a myšlenky, teplo, sex, důvěra atd. Uvědomil jsem si, že jsme si se ženou nic z toho nedávali. Nebylo divu, že vztah neměl být z čeho živ.

Velkým aha-momentem bylo zjištění, že jsme se ženou neměli jasně definované životní hodnoty a priority ani jasnou koncepci výchovy dítěte. Výsledkem bylo, že jsme neměli stejný názor na jídlo, zdraví, sport, přístup k dětem ani na volný čas.

Pochopil jsem, že mít stejné životní hodnoty je pro dlouhodobý vztah velmi důležité. Díky tomu pak není důvod k neporozumění ani hádkám a víme přesně co a proč dělat.

Kámen úrazu

  • Problémem dnešní doby je, že dnešní rodina není příkladem šťastného vztahu. Ve škole ani v televizi se nedozvíte jak takový vztah vytvořit. Chybí hmatatelný a jasný postup.
  • Další potíž je v tom, že mužů které ženy chtějí, tedy spolehlivých, zodpovědných a mužných chlapů je mezi muži přibližně 5%. Pro ženu je těžké je potkat a pak je svými vlastnostmi zaujmout.
  • A tak většina mužů vstupuje do partnerských, manželských, rodičovských, sexuálních a pracovních vztahů se ženou absolutně nepřipraveni.

S partnerem a dalšími lidmi komunikujeme nejen slovy a chováním ale i svou postavou, zdravým, či nemocným vzhledem a oblečením. Připravili jsme pro vás jednoduchý návod jak formovat své tělo zdravou stravou a pohybem.

 

Zdarma

Kurz si prostudovalo již 1 455 lidí

MINIKURZ ZDRAVÍ a dobrých vztahů (8 dílů)

Dozvíte se jaká strava je přirozená pro lidské tělo a najdete zde konkrétní recepty
Naučíte se základní cvičení jen s vlastním tělem
Objevíte 10 položek kvalitního vztahu a v testu zjistíte jak na tom jste :-)

 Vyplňte jméno, e-mail a vstupte do kurzu ZDARMA

Když jsem v roce 2014 začal spolupracovat s Vladimirem, postupně jsem získal nový pohled na vztahy, výchovu dětí a zdraví.

Dozvěděl jsem se, že pořád komunikujeme s partnerem a dalšími lidmi nejen slovy a svým chováním, ale i svou postavou, zdravým, či nemocným vzhledem a oblečením. Vrhnul jsem se tedy do celkové přeměny sebe sama na všech úrovních. Psychologický výcvik u doktora Savčenka, mě hodně změnil.

Dnes už jsem jiný člověk a často to slýchávám od lidí, kteří mně znali i dříve.

Před změnou

Po změně

Radši později než nikdy!

V období když nám nefungovalo manželství jsme se střídavě hádali, nemluvili spolu a komunikace byla spíše jen technická (kdo vyzvedne dceru ze školy, co koupíme v obchodě apod.) Občas jsem hledal rady i u kamarádů a neustále se mi v hlavě honily nepříjemné situace.

Byl jsem z toho psychicky vyčerpaný a začaly se objevovat i menší zdravotní potíže nervového původu. Uvědomil jsem si, že mé pokusy řešit problémový vztah nikam nevedou. Zabíralo to spoustu času, energie, peněz a zdraví.

Začínalo u mne převládat přesvědčení, že vztah je již u konce a nemá cenu pokoušet se ho zachraňovat. Určitě to mnozí z vás znáte a možná právě i vy žijete v takovém vztahu.

Nicméně, jak se lidově říká: „Radši později než nikdy“

Řešení co dělat když komunikace vázne jsem našel až po rozvodu v knize od doktora Savčenka, kde byl konkrétní návod jak řešit tzv. obtížné situace v komunikaci, nebo ve vztahu. Například když na vás někdo zvyšuje hlas, křičí, uráží a ponižuje vás.

Nebo musíte komunikovat s nevychovaným člověkem, který s vámi může mluvit povýšeným tónem. Může se stát, že člověk projevuje neadekvátní emocionální reakce, schválně komplikuje komunikaci, zkouší s vámi destruktivně manipulovat, psychicky vás potlačuje, nebo se odmítá bavit a je agresivní.

To je neúplný výčet toho, na co narážíme při komunikaci. Co dělat a jak se chovat v takových situacích, „řeší“ každý člověk po svém avšak většinou neúspěšně.

Celý problém nespočívá v tom, že nás někdo nechápe nebo se k nám chová špatně, ale v tom, že nevíme, jak se v dané situaci chovat.

A tak bych se s vámi chtěl podělit o 

5 kroků jak se chovat v obtížné situaci

podle psychotechnologie Dr. Savčenka.

Vyzkoušel jsem je a zaručeně fungují:

1. Za žádných okolností nehrajte roli nešťastné oběti ani kata.

2. Ať se děje co se děje neobviňujte a neurážejte lidi ani sebe (je to vždy příznak vaší slabosti)

3. V jakékoliv situaci v duchu, nebo nahlas jasně proneste: Na tuto situaci jsem připraven!!!

4. Dalším důležitým krokem je uvědomění si, že nikdo vám nic nedluží. V opačném případě, vás to donutí hrát roli oběti, nebo kata.

5. Zapamatujte si, že za získání pomoci v obtížné situaci zodpovídáte vy. Tzn. nečekejte, že někoho nachytáte na soucit nebo lítost. Buď se spolehněte sami na sebe, nebo požádejte o pomoc člověka, kterému důvěřujete.

Nejsem jediný kdo zažil potíže ve vztazích a komu doktor Savčenko pomohl

Níže je pár komentářů lidí, kteří byli na konzultaci,

kurzu, či individuálním výcviku

Od výcviku u MUDr. Savčenka jsem významným způsobem eliminoval pocit vlastní důležitosti. Více se věnuji sobě a své rodině. Vztah s manželkou je nadále bez hádek, bez nutnosti zvyšovat hlas. Své názory si dokážu "prosadit" v klidu, bez emocí a na event. "výpady" vůči mé osobě již dokáži reagovat s humorem nebo ironií. Zlepšila se i má komunikace s pacienty, dokáži si zorganizovat vše tak, abych pracoval v klidu a ne pod tlakem. Z práce nyní odcházím méně vyčerpaný a dalo by se říci, že se i těším na občasné "konfliktní" pacienty, kteří mne po výcviku u MUDr. Savčenka pomáhají udržet ve střehu a nadále mne "trénují" v hledání správných reakcí na vzniklé situace. Všiml jsem si, že mé okolí oceňuje, že dokáži lépe naslouchat, obdržené informace dobře zpracovat a správným způsobem na ně reagovat. Významným pomocníkem po výcviku u MUDr. Savčenka byly i knihy "Proč vaše vztahy nefungují" a "Komunikujte jinak", které vyplnily mé mezery v psychologické gramotnosti. Již mnohokráte jsem se přesvědčil, že "definice" od MUDr. Savčenka nejsou jen pouhé fráze, ale kvalitní manuály, které skutečně fungují i v praxi a ve svém důsledku komunikaci mezi lidmi významných způsobem vylepšují a mezilidské vztahy zásadním způsobem zkvalitňují.
MUDr. Jiří Runge
Zdravím vás Vlado a Kristiáne. Po absolvování kurzu jsem přišla domů nadšená, plná elánu, že teď už mám nové informace, které odstartují můj nový život….prostě eufórie. Musela jsem však na sobě pořádně zamakat. Uvědomila jsem si, že vůbec neznám sebe sama a své programy. Nechci tady psát, že už znám všechny své programy, ale postupně je odhaluji a pracuji s nimi. Vítám možnost, stále na sobě pracovat, i když to není lehké, ba naopak…. Je to těžké, ale mám výsledky. Lidé v mém okolí mi naznačují, že jsem se změnila, že jinak vypadám a že ze mě vyzařuje něco nového. Beru to jako kompliment a malé plus k tomu, co oceňuji sama na sobě. S depresemi jsem skončila úplně. Od té doby co mám po výcviku, jsem se ještě necítila uražená, ani ponížená. Když mě napadnou nějaké výčitky, hledám program, který mi je způsobil. Stále se vracím k Vladovým knihám, k výkladu, přednáškám a opakuji si definice. Našla jsem si přítele, který to se mnou sdílí. Vztah s ním je úplně jiný, než vztahy, které jsem měla dosud. Nakonec chci doplnit, že to není lehká cesta a cítím, že okolí nechápe některé věci, které dělám. (např. to, že jím živou stravu – ovoce a zeleninu). Stále si však opakuji Vladovu větu: ,,Ve vztahu řeš sebe a ne toho druhého!“ Nakonec vám chci poděkovat za to, co jsem se naučila ve výcviku a děkuji i sobě, že jsem ho zvládla. S pozdravem a velkým uznáním Savčenkově psychotechnologii.
Jana Funfrovičová
Po té, co jsem zjistila, že má životní rovnováha není postavená na pevných základech, oslovila jsem Dr. Savčenka. Objednala jsem si ihned jeho dvě knihy a domluvila konzultaci po Skypu. Po konzultaci a prostudování knih, jsem věděla, že to je přesně ten návod, který potřebuji k tomu, abych dokázala pevně stát sama za sebou. Chtěla jsem vědět víc, chtěla jsem mít návod celý a pro všechny situace. Tak jsem vyrazila za Dr. Savčenkem na víkend. Díky tomuto víkendovému kurzu jsem se sama k sobě přiblížila tak jako nikdy předtím. Celý víkend jsem se stravovala živou stravou. Byl to další kousek puzzle do mé skládačky živé stravy, s kterou jsem již cca 2 měsíce před tímto víkendem koketovala. Z hlediska lidské podstaty mě Dr. Savčenko do posledního mého atomu úplně rozložil. Veškeré mé iluze o mně i o lidech z mého okolí byly ty tam. Opět mě poskládal tak, že jsem si uvědomila kdo jsem, co chci a upevnil mě, jako člověka,ve svých kramflecích. Byl to víkend nabitý informacemi, o kterých jsme neustále diskutovali, probírali zleva i zprava. Velice si vážím Dr. Savčenka za jeho přímý styl komunikace a za to, že se nebojí lidem odhalit jejich tvář pod tíhou masek, které jsme se naučili nevědomě nosit. Protože jen díky tomu, může lidem pomáhat tak, jak pomáhá. Dokud nevidíme skutečnost a nemáme návody a nástroje jak s tím dál pracovat, nedokážeme svůj život změnit. Díky Dr. Savčenkovi se v současnosti má komunikace zlepšila, stala jsem se větším pozorovatelem toho, co se v mém životě děje a cítím se stabilně spokojeně. Jen já rozhoduji o svých pocitech a co je pro mně správné. Dnes vím, že se na sebe mohu spolehnout. Děkuji 8-)
Pavla
Pred viac ako 5 rokmi mi Dr.SAVČENKO "zachránil" život vďaka jeho kurzu Abeceda medziľudských vzťahov. Dlho som si žil bez základného pochopenia toho, čo som sa na kurze naučil. Po čase som si prešiel ďalším kurzom Mini Kurz Zdravia a Dobrých Vzťahov, ktorý ma naštartoval k aktívnemu záujmu o jeho psichotechnológiu, definície, knihy, CD a výučbu, ktorú realizuje. Začal som pracovať denne so svojím telom a zamiloval som si Živú stravu. Študujem jeho definície a aplikujem ich v živote. Vzťah s mojou partnerkou je na vynikajúcej úrovni a každým dňom sa zlepšuje po komunikačnej stránke a hlavne v 9. a 10. položke kvalitného vzťahu. Ako sa Dr.Savčenkovi odvďačiť? Používaním jeho vzácnych doporučení v živote a zdieľaním tejto radosti zo svojím okolím. Nech sa darí priatelia, Danjel.
DanjelMontér a investor
Nepatrime medzi tých, ktorí vzdychajú nad tým, akí boli pekní keď boli mladí, keď sa brali… Túžime byť stále mladší a krajší, aj keď vek sa posúva smerom nahor. Netreba k tomu veľa, stačí sa iba odhodlať, niečo so sebou spraviť: Zdravá strava, pohyb, chuť do života, veľa dobrých ľudí okolo seba. No a v neposlednom rade tiež múdre rady od MUDr. Savčenka. A tu je výsledok: sme spolu ľahší o 50 kg, užší o niekoľko desiatok centimetrov, zdravší a bohatší o príjemné emócie. Ďakujeme.
Erika a Jozef
Začátek přeměny
Po přeměně

Rodina ani škola

nás vztahům neučí

 

Online videokurz o tom jak vytvářet šťastné, uvědomělé

plnohodnotné vztahy a žít zdravě

 Již od 800 Kč (32 EUR) měsíčně

 

KURZ JE PRO ŽENY, KTERÉ CHTĚJÍ MÍT

CHARIZMATICKÉHO A ZODPOVĚDNÉHO MUŽE 

A PRO MUŽE, KTEŘÍ SE JÍM CHTĚJÍ STÁT

 

Najdete zde návod jak krok po kroku společně s partnerem vytvořit šťastný a pohodový vztah

Co se v kurzu naučíte?

- Ženy si budou umět vybrat vhodného partnera

- Muž začne rozumět ženě a bude adekvátně reagovat na jakékoliv její chování a reakce

- Žena se dozví jak ze stávajícího partnera udělat milovaného muže, důstojného manžela a starostlivého otce

- Muž dostane konkrétní návod pro vytvoření plnohodnotných vztahů s milovanou ženou a dětmi

- Ženy přestanou vyvolávat u mužů strach a nejistotu

- Muži budou vědět jak se chovat k seběvědomým a soběstačným ženám

- Muž se naučí být přirozeným lídrem ve vztahu, což ženy velmi oceňují

 

Videokurz Muži, které ženy chtějí obsahuje:

10 lekcí (cca 13 hodin videozáznamu)

 

+ Test, ve kterém se dozvíte v jakém stavu je váš vztah

 

+ Bonusy

Výchova dětí - záznam dvou webinářů (cca 3 hodiny) 

Živé webináře, kde MUDr. Vladimir Savčenko odpoví na vaše otázky

Minikurz zdraví a dobrých vztahů - praktické návody jak zhubnout a být v kondici živou stravou a cvičením

 

OBSAH LEKCÍ:

1. Tři složky vztahu

    Biologická, komunikační, finančně-majetková

    Bonus v této lekci:

    Nejsou neposlušné děti, jsou jen nekompetentní rodiče

    aneb základy výchovy - záznam webináře, část 1.

 

2. Základní modely mužů a sex s nimi

    Muži s vysokou, střední a nízkou hodností

    Bonus v této lekci:

    Nejsou neposlušné děti, jsou jen nekompetentní rodiče

    aneb základy výchovy - záznam webináře, část 2.

 

3. Vztahy, co to je a jak je tvořit

    Co je to člověk, co je to vztah, proč láska odchází ze vztahu

    Bonus v této lekci:

    MINIKURZ ZDRAVÍ a dobrých vztahů (8 dílů)

    praktické návody jak zhubnout a být v kondici živou stravou a cvičením

 

4. Výběr partnera

    Jak si správně vybrat partnera. Muž a je ho svět, z čeho se skládá.

    Ženská logika, proč je tak nepochopitelná pro muže.

 

5. Modely mužů a živočišnost

    Kombinace hodnosti a živočišnosti. Výchova muže, problémy a řešení.

 

6. Vzorec ženské lásky

    Lov. Výběr partnera. Testování. Láska. Inverze dominance. Zánik lásky.

 

7. Ovládání muže

    Mýty o ženách. Dvojitý standard. Vytváření komplexu viny.

    Vytváření komplexu méněcennosti. Provokace. Mámení.

 

8. Deset ženských technik psychologického působení na muže

    "Úder na bolavé místo". "Musíme si promluvit".

    "Vyvolávání pocitu viny"...

 

9. Technika "Šedá eminence" + mužovy zdroje

    Alkohol a muži. Praktické rady pro muže.

    Jak se správně hádat se ženou. Typy mužových zdrojů.

 

10. Finančně-ekonomická složka vztahu

     Morální principy finančně-ekonomické složky vztahu.
     Ekonomické modely vztahů. Spektrum ženských názorů o mužích.
     Příčiny zformování ženských názorů o mužích.

Pokud v průběhu 30 dní zjistíte,
že vám informace z kurzu nebyly ku prospěchu,
vrátíme vám peníze!

Platba je převodem na účet. Číslo účtu vám pošleme e-mailem po vyplnění objednávky.

 

 

Podívejte se na ukázky z kurzu

Co si o kurzu myslí jeho absolventi?

Co vás v kurzu nejvíce zaujalo?

- Techniky manipulacie zien a ako ich odhalit, ako sa v danej situacii zachovat. Vyborne je stahovanie si nahravok do mp3 kedze mozem chodit s Vladom a Kristianom na Prechadzky :D

 

- Logika filozofie autorovej teorie vychadzajuca z dedukcie ako fungujeme ako ludske bytosti a z definovania zakladanych veci. Princip riesenia kvality svojich vlastnosti ktore automaticky zdielam vo vztahu riesim kvalitu vztahu je pre mna genialny objav.

 

Jaký přínos měl kurz pro vás, partnera a celkově pro vztahy?

- Citim sa istejsi v tvoreni vztahov. Moj vztah k sebe samemu sa skvalitnil ucim sa nacuvat sam sebe a svojim potrebam. Zeny v mojom zivote sa zacinaju zjemnovat a uvedomuju si ze mozu byt pri mne zranitelne.

 

- Vdaka Vam som ziskal zakladny prehlad ako funguju vztahy a Vasu viziu ako ich riesit s ktorou som sa z velkej casti stotoznil. Teraz viem o co sa chcem snazit

 

Sledujete změny ve svém chování, v chování partnera, či dětí, nebo lidí kolem vás?

- Som kludnejsi, tzn ze sa mi podarilo spomalit moj "obrneny vlak" neprestajneho myslienkoveho toku a viem sa dostat do relaxacneho modu aj pocas praci a tym si ju uzivat. Partnerka ma zacala obdivovat a uznala ze som sa naozaj zmenil. Druhy ludia obdivuju moju emocnu odolnost voci urazkam, ponizeniam a kritike,

 

- Vsimol som si ze manzelka akceptovala moj navrat k patrialchalnemu modelu, kde som prebral plnu zodpovednost za dosledky rozhodnuti.

 

Nenecháme vás v tom!

   V průběhu výuky vás podporujeme  v diskuzním fóru a na webinářích, kde odpovídáme na vaše otázky.

   Možná si říkáte, že váš vztah se už nedá zlepšit, protože to by se musel nejprve změnit váš partner. Můžete nad tím dále lamentovat a hledat důvody proč to nejde, ale vězte, že ten kdo může zlepšit váš vztah, jste hlavně vy. Váš partner, či partnerka se ke změně buď přidá, nebo odejde. V obou případech vyhráváte.

   Pokud máte pochybnosti o tom, že to bude trvat dlouho, tak je dobré si ujasnit, že život je otázkou priorit a pokud chcete doopravdy změnit váš vztah tak díky tomuto kurzu vaše změna může začít již dnes.

Můžou vás napadat myšlenky:
"Takových chytráků už tady bylo, nebude to fungovat apod..."
Správně, ničemu nevěřte! Za sebe můžu říct, že mám 30 let praxi v mezilidských vztazích a nenabízím vám zde své názory, nýbrž psychologické přírodní zákony, ktéré jsem odpozoroval.

Díky jejich znalosti můžete začít formovat krásný a uvědomnělý vztah.

7 DŮVODŮ PROČ SI KOUPIT TENTO KURZ:

1. Budete si umět vybrat partnera/ku

    a „dopilovat“ ho na tzv. partnera s vysokou hodností

2. Porozumíte zákonitostem vztahů a budete vědět co dělat 

3. Budete vzorem pro své děti – vzniká nová generace lidí s dobrými vztahy

4. Dostanete jasný návod krok po kroku jak na to

5. Kurz je trvalým zdrojem informací - můžete ho opakovaně sledovat, takže obsah nezapomenete

6. Už se nebudete moci vymlouvat, 

    že za vaše špatné vztahy může ten druhý

7. Nejlepší byznys je investice do sebe

Možná si říkáte je to drahé ...

Někdo z vás si může říct, že tento kurz je drahý. Je to však jednorázová investice do konce života. Díky novým schopnostem, dovednostem a chování, které se naučíte, budete umět vyřešit většinu životních situací v partnerství, rodině i v práci.

Budete příkladem pro své děti a odevzdáte jim vzor krásného a plnohodnotného partnerství.

Zamyslete se nad tím, kolik vás může stát provoz nefunkčního vztahu - dovolenky s hádkami, absence kvalitního a pravidelného sexu, případná cena rozvodu, nebo např. špatná komunikace s dětmi a finanční problémy s tím spojené.

Máte příležitost konečně dát sbohem doutnající nespokojenosti, neporozumění, napětí a hádkám ve vztahu. A mimochodem, můžete vyřešit i problémy s dětmi.

Zapamatujte si

- Člověk se stává dospělým když přestane jenom žvanit o problémech a začne konat.
- Rozhodnutí nejsou slova, ale skutky.

 

V online kurzu Muži, které ženy chtějí získáváte:

13 hodin praktické a srozumitelné psychologie

s konkrétní návody jak vytvořit šťastné a fungující vztahy

+ Test

ve kterém se dozvíte v jakém stavu je váš vztah

+ Bonusy:

Výchova dětí - záznam dvou webinářů (cca 3 hodiny) 

Živé webináře, kde MUDr. Vladimir Savčenko odpoví na vaše otázky

Minikurz zdraví a dobrých vztahů - praktické návody jak zhubnout a být v kondici živou stravou a cvičením

Pokud v průběhu 30 dní zjistíte,
že vám informace z kurzu nebyly ku prospěchu,
vrátíme vám peníze!

Platba je převodem na účet. Číslo účtu vám pošleme e-mailem po vyplnění objednávky.

Komentáře