MUDr. VLADIMIR SAVČENKO

Rozzlobení muži

Esence mužnosti
aneb žena jak ji muž nezná

Motto:
Dnes je tak málo silných mužů s vysokou hodností,
které postrádá tak mnoho krásných a zajímavých žen.

Mužem se nerodíme, mužem se stáváme!

Rozzlobení muži i ženy mají šanci najít štěstí ve vztahu skrze uvědomělou komunikaci říká MUDr. Vladimir Savčenko. Chcete se seznámit, jdete na rande, žijete ve vztahu, ve všech případech je velmi důležitá komunikace. Můžete si nechat udělat partnerský horoskop jestli se k sobě hodíte, ale pokud neznáte psychologii vztahu, šance na úspěšný dlouhodobý vztah je malá. Na seminářích a v knihách Vladimir Savčenko předává konkretní návod jak si udržet dobré psychické a fyzické zdraví. Štěstí a pohoda ve vztahu není náhoda, je to uvědomělé zlepšování našich komunikačních prostředků - těla a myšlení.

V poslední době je pozorován velký deficit esence mužnosti, která by pro muže měla být přirozenou vlastností. Proto ženy spravedlivě bijí na poplach kvůli nedostatku opravdových mužů. Tento nedostatek se citelně projevuje v mnohých sférách našeho života, ale zvláště ve vzájemných vztazích se ženami. Pokud muž nemá tuto vlastnost, dle instinktu ženy se jeví „neplnohodnotným“, a tak i vztah k němu bude jako k neplnohodnotnému.

V chápání ženy „neplnohodnotný“ muž – to je muž s nízkou hodností. Takový muž není iniciativní, není schopen brát na sebe jakoukoliv zodpovědnost, zpravidla málo vydělává, má nízké sebehodnocení, je velmi vztahovačný, neumí komunikovat se ženami, často se jich bojí, zvykl si být podřízený, má sklon k depresím, není rozhodný a sexuální kontakt se ženami se mu naskytuje málokdy. Takových mužů je většina a ženy je jednoduše nechtějí. Kvůli současnému modelu monogamního manželství a svému reproduktivnímu instinktu jsou však ženy nuceny s nimi vstupovat do vztahu.

Pro ženu je velmi těžké vytvářet plnohodnotné vztahy s mužem s nízkou hodností. Jeho vlastnosti jí to jednoduše neumožňují. Tito muži jsou proto ženami buď využíváni pro jejich osobní cíle, nebo se ženy dostávají do pozice dominance nad nimi. V manželství jsou muži s nízkou hodností zpravidla vždy pod pantoflem a v rodinné hierarchii z hlediska ženy zastávají roli „druhého dítěte“.

Na semináři se dozvíte:

 • V čem tkví nepochopení mezi mužem a ženou
 • Žena je tajemná a záhadná – mýtus, nebo realita?
 • Proč je ženská logika pro většinu mužů španělská vesnice
 • Proč se žena chová konfrontačně, panovačně, dominantně a dovoluje si zvyšovat hlas na muže. Co to vlastně zamená pro muže a ženu.
 • Z čeho se skládá vzorec ženské lásky
 • Že existují tři nejrozšířenější typy mužů
 • Že ke každému ze tří typů mužů, se ženy chovají zcela jinak
 • Co to znamená "muž pod pantoflem" a jak se dostat z pod pantofle
 • Jak ženy provozují skrytou manipulaci s muži
 • Proč se muži bojí soběstačných, sebejistých a cílevědomých žen?

 

Seminář je zajímavý pro muže:

 • kteří chtějí být ve vztahu se ženou v pozici silného a sebevědomého muže
 • kteří chtějí, aby vztah se ženou byl zajímavou hrou, společnými projekty, ale ne bojem na život a na smrt
 • kteří chtějí mít potřebné vlastnosti, návyky a dovednosti pro úspěšnou komunikaci a vztahy se ženami

 

Seminář je zajímavý i pro naše milované ženy:

 • Které chtějí lépe poznat a pochopit sebe samé.
 • Které chtějí lépe poznat a pochopit muže.
 • Které chtějí mít milovaného partnera, váženého manžela a starostlivého otce.
 • Které vědí, co chtějí, ale zatím neví, jak toho dosáhnout.


Jaké jsou výhody nabízených informací?

 • Jednoduchost, návaznost a logika předloženého materiálu jej dovoluje lehce použít v praxi každodenního života.
 • Žádná naučná terminologie (jsou použity definice, kterým všichni porozumí).
 • Přesvědčivost postavená na faktech, které může prověřit každý z Vás.
 • Není zde žádná esoterika, duchařina a náboženství - jedná se o čistou psychologii a praxi.

Pokud vás tato informace zaujala, můžete navštívit naše přednášky, semináře, nebo přijďte na konzultaci, či víkendový individuální výcvik. V případě, že byste chtěli zorganizovat seminář v místě vašeho bydliště, napište nám e-mail na adresu info@savcenko.org a dohodneme se na podmínkách.

Zkušenosti absolventů

Savčenko je jeden z najinšpiratívnejších ľudí, akých som stretol v živote, a ťažko si ho niekto, kto ho uvidí, nevšimne. Jeho koncept oslobodenia sa od vplyvov morálky, náboženstva a kultúry a žitia v prítomnosti je skvelý. Samozrejme závisí aj od účastníkov kurzu, čo z toho, čo si vypočujú, aj zrealizujú. Možnosti, ktoré život ponúka, sú všeobecne podstatne väčšie, ako väčšina z nás využíva, a realizácia Savčenkových konceptov je dobrá príležitosť, ako zlepšiť svoj život, posunúť vlastnú kreativitu ďalej a starať sa len o reálne problémy. Je to zmes informácií, po ktorej využití som sa aj sám stal atraktívnejším, a aj atraktívnejším pre druhé pohlavie.
Pavel Polónyiprekladateľ
Seminář Esence mužnosti byl pro mne šok. Zjistil jsem, že ve svém manželství jsem dělal téměř všechno špatně. Najednou mi bylo jasné proč náš vztah ztroskotal. Zjistil jsem, že pro ženu je velmi důležité aby muž byl vůdce smečky (hlava rodiny). Pokud se není schopen udržet na této pozici, vztah skončil a žena s ním podle toho zachází. Dostává se mnohdy do role dalšího dítěte. Dnes už vím, že nás ženy stále testují, zda jsme ti "vůdcové smečky". Dozvěděl jsem se jak s námi ženy manipulují a jak se v takových situacích chovat. Uviděl jsem podrobný obraz partnerské lásky a porozuměl mu. Dostal jsem konkrétní návody co dělat aby se ze mně stal chlap, který rozumí tomu co se ve vztahu děje a má to pod kontrolou. Díky Vlado, můj život se hodně změnil.
Kristian SchwachulaProjektový manažer