MUDr. VLADIMIR SAVČENKO

Tvůrce nové psychologie 21. století, doktor preventivní medicíny

... a jeho tým uvádí:

Charizmatický a zodpovědný muž do každé rodiny ...

- Jak ho najít?
- Jak ho "vyšlechtit"?
- Jak se jím stát?

V partnerství s takovým mužem se budete cítit komfortně a vytvoříte šťastnou rodinu, ve které budete vzorem pro své děti.

Jste ve svém vztahu nespokojeni?
Chtěli byste to změnit ale nevíte jak začít?

Říkáte si:
“Co dělám špatně, proč to nefunguje?”
“Proč je ta moje pořád nespokojená? Nevím co po mně ještě chce.”
“Proč se nemůžu na svého chlapa spolehnout, už mně tolikrát zklamal.”
“Proč já si radši nevzala... Pištu Hufnágla”

Začínáte mít pocit, že:   ... všichni chlapi jsou stejní
                                               ... všechny ženy jsou mrchy

S takovými problémy se na mě jako na psychologa lidé často obracejí a ptají se:
"JE MOŽNÉ MÍT TRVALÝ VZTAH PLNÝ POROZUMĚNÍ A LÁSKY?"

Co kdyby existoval způsob jak mít dlouhodobě spokojený a šťastný vztah?
Co kdyby vám někdo odhalil krok po kroku jak na to?

Příběh jednoho manželství

   Ahoj,
jmenuji se Kristian a pracuji s Vladimirem od roku 2014.
Chtěl bych se s vámi podělit o svůj příběh.

Když mi bylo 20 let, říkal jsem si: "Najdu si nějakou chytrou a milou holku a nějak už to dopadne". A tak se taky stalo. Po několika nezdařených pokusech jsem ji našel. Po 5-ti letech chození a bydlení "na hromádce" jsme se vzali.

Pak se nám narodilo dítě a postupem času jsme si přestávali rozumět. Když to trvalo více než půl roku, cítil jsem, že to tak dál nemůže zůstat a že s tím musím něco udělat. Začal jsem tedy od sebe.

Změnil jsem stravu – stal jsem se vegetariánem. Začal jsem meditovat, číst knihy o smyslu života i o vztazích. Chodil jsem i k psychoterapeutovi abych zjistil, co dělat pro zlepšení našeho manželství.

Nechtěli jsme to se ženou jen tak vzdát. Vždyť spolu máme úžasnou dceru. Roky jsme studovali knihy, zkoušeli měnit své chování, vysvětlovali jsme si své pocity atd. Mnoho se mezi námi zlepšilo, ale přesto jsme se po 18 letech vztahu dostali do okamžiku kdy už jsme nevěděli jak dál. Rozhodli jsme se, že se v klidu rozejdeme.

Půl roku po rozchodu jsem byl na přednášce doktora Savčenka v Ostravě. Zažil jsem tam šok!

Dozvěděl jsem se, že z pohledu žen existují 3 typy mužů, kteří se liší svými vlastnostmi a chováním. Pochopil jsem proč všechny ženy od uklízečky až po manažerku chtějí jen jednoho z nich – tzv. Muže s vysokou hodností, nebo-li Alfa samce.

Tiše jsem to sledoval a říkal jsem si:
„Celé ty roky, ač jsem se snažil sebevíc, dělal jsem všechno špatně.“
Byl jsem ukázkovým typem muže, kterého ženy nechtějí – Mužem s nízkou hodností.

Na přednášce jsem si hned koupil knihy a přišlo další rozčarování. Dozvěděl jsem se, že ve vztahu si partneři bezpodmíněčně musí předávat 10 základních položek jako jsou: dotyky, pohlazení, pozitivní emoce, city a myšlenky, teplo, sex a důvěra atd. Uvědomil jsem si, že jsme si se ženou nic z toho nedávali. Nebylo divu, že vztah neměl být z čeho živ.

Velkým aha-momentem bylo zjištění, že jsme se ženou neměli jasně definované životní hodnoty a priority ani jasnou koncepci výchovy dítěte. Výsledkem bylo, že jsme neměli stejný názor na jídlo, zdraví, sport, přístup k dětem ani na volný čas.

Pochopil jsem, že mít stejné životní hodnoty je pro dlouhodobý vztah velmi důležité. Díky tomu pak není důvod k neporozumění ani hádkám a víme přesně co a proč dělat.

Kámen úrazu

  • Problémem dnešní doby je, že dnešní rodina není příkladem šťastného vztahu. Ve škole ani v televizi se nedozvíte jak takový vztah vytvořit. Chybí hmatatelný a jasný postup.
  • Další potíž je v tom, že chlapů s vysokou hodností tzv. Alfa samců je mezi muži přibližně 5%. Pro ženu je tedy těžké nějakého potkat.
  • A tak většina mužů vstupuje do partnerských, manželských, rodičovských, sexuálních a pracovních vztahů se ženou absolutně nepřipraveni.

Když jsem  roce 2014 začal spolupracovat s Vladimirem, postupně jsem získal nový pohled na vztahy, výchovu dětí a zdraví.

Dozvěděl jsem se, že pořád komunikujeme s partnerem a dalšími lidmi nejen slovy a svým chováním ale i svou postavou, zdravým, či nemocným vzhledem a oblečením. Vrhnul jsem se tedy do celkové přeměny sebe sama na všech úrovních. Psychologický výcvik u doktora Savčenka, mě hodně změnil.

Dnes už jsem jiný člověk a často to slýchávám od lidí, kteří mně znali i dříve.

Před změnou

Po změně

Už vím, že kvalitní a šťastný vztah se může stát skutečností,
protože existuje jasný návod.

Radši později než nikdy!

V období když nám nefungovalo manželství jsme se střídavě hádali, nemluvili spolu a komunikace byla spíše jen technická (kdo vyzvedne dceru ze školy, co koupíme v obchodě apod.) Občas jsem hledal rady i u kamarádů a neustále se mi v hlavě honily nepříjemné situace.

Byl jsem z toho psychicky unavený a vyčerpaný. Uvědomil jsem si, že mé pokusy řešit problémový vztah nikam nevedou. Zabíralo to spoustu času, energie, peněz a zdraví.

Začínalo u mne převládat přesvědčení, že vztah je již u konce a nemá cenu pokoušet se ho zachraňovat. Určitě to mnozí z vás znáte a možná právě i vy žijete v takovém vztahu.

Nicméně, jak se lidově říká: „Radši později než nikdy“

Řešení co dělat když komunikace vázne jsem našel až po rozvodu v knize od doktora Savčenka, kde byl konkrétní návod jak řešit tzv. obtížné situace v komunikaci, nebo ve vztahu. Například když na vás někdo zvyšuje hlas, křičí, uráží a ponižuje vás.

Nebo musíte komunikovat s nevychovaným člověkem, který s vámi může mluvit povýšeným tónem. Může se stát, že člověk projevuje neadekvátní emocionální reakce, schválně komplikuje komunikaci, zkouší s vámi destruktivně manipulovat, psychicky vás potlačuje, nebo se odmítá bavit a je agresivní.

To je neúplný výčet toho, na co narážíme při komunikaci. Co dělat a jak se chovat v takových situacích, „řeší“ každý člověk po svém avšak většinou neúspěšně.

Celý problém nespočívá v tom, že nás někdo nechápe nebo se k nám chová špatně, ale v tom, že nevíme, jak se v dané situaci chovat.

A tak bych se s vámi chtěl podělit o 

5 kroků jak se chovat v obtížné situaci

podle psychotechnologie Dr. Savčenka.

Vyzkoušel jsem je a zaručeně fungují:

1. Za žádných okolností nehrajte roli nešťastné oběti ani kata.

2. Ať se děje co se děje neobviňujte a neurážejte lidi ani sebe (je to vždy příznak vaší slabosti)

3. V jakékoliv situaci v duchu, nebo nahlas jasně proneste: Na tuto situaci jsem připraven!!!

4. Dalším důležitým krokem je uvědomění si, že nikdo vám nic nedluží. V opačném případě, vás to donutí hrát roli oběti, nebo kata.

5. Zapamatujte si, že za získání pomoci v obtížné situaci zodpovídáte vy. Tzn. nečekejte, že někoho nachytáte na soucit nebo lítost. Buď se spolehněte sami na sebe, nebo požádejte o pomoc člověka, kterému důvěřujete.

Nejsem jediný kdo zažil potíže ve vztazích a komu doktor Savčenko pomohl

Níže je pár komentářů lidí, kteří byli na konzultaci,

kurzu, či individuálním výcviku

Po té, co jsem zjistila, že má životní rovnováha není postavená na pevných základech, oslovila jsem Dr. Savčenka. Objednala jsem si ihned jeho dvě knihy a domluvila konzultaci po Skypu. Po konzultaci a prostudování knih, jsem věděla, že to je přesně ten návod, který potřebuji k tomu, abych dokázala pevně stát sama za sebou. Chtěla jsem vědět víc, chtěla jsem mít návod celý a pro všechny situace. Tak jsem vyrazila za Dr. Savčenkem na víkend. Díky tomuto víkendovému kurzu jsem se sama k sobě přiblížila tak jako nikdy předtím. Celý víkend jsem se stravovala živou stravou. Byl to další kousek puzzle do mé skládačky živé stravy, s kterou jsem již cca 2 měsíce před tímto víkendem koketovala. Z hlediska lidské podstaty mě Dr. Savčenko do posledního mého atomu úplně rozložil. Veškeré mé iluze o mně i o lidech z mého okolí byly ty tam. Opět mě poskládal tak, že jsem si uvědomila kdo jsem, co chci a upevnil mě, jako člověka,ve svých kramflecích. Byl to víkend nabitý informacemi, o kterých jsme neustále diskutovali, probírali zleva i zprava. Velice si vážím Dr. Savčenka za jeho přímý styl komunikace a za to, že se nebojí lidem odhalit jejich tvář pod tíhou masek, které jsme se naučili nevědomě nosit. Protože jen díky tomu, může lidem pomáhat tak, jak pomáhá. Dokud nevidíme skutečnost a nemáme návody a nástroje jak s tím dál pracovat, nedokážeme svůj život změnit. Díky Dr. Savčenkovi se v současnosti má komunikace zlepšila, stala jsem se větším pozorovatelem toho, co se v mém životě děje a cítím se stabilně spokojeně. Jen já rozhoduji o svých pocitech a co je pro mně správné. Dnes vím, že se na sebe mohu spolehnout. Děkuji 8-)
Pavla
Pred viac ako 5 rokmi mi Dr.SAVČENKO "zachránil" život vďaka jeho kurzu Abeceda medziľudských vzťahov. Dlho som si žil bez základného pochopenia toho, čo som sa na kurze naučil. Po čase som si prešiel ďalším kurzom Mini Kurz Zdravia a Dobrých Vzťahov, ktorý ma naštartoval k aktívnemu záujmu o jeho psichotechnológiu, definície, knihy, CD a výučbu, ktorú realizuje. Začal som pracovať denne so svojím telom a zamiloval som si Živú stravu. Študujem jeho definície a aplikujem ich v živote. Vzťah s mojou partnerkou je na vynikajúcej úrovni a každým dňom sa zlepšuje po komunikačnej stránke a hlavne v 9. a 10. položke kvalitného vzťahu. Ako sa Dr.Savčenkovi odvďačiť? Používaním jeho vzácnych doporučení v živote a zdieľaním tejto radosti zo svojím okolím. Nech sa darí priatelia, Danjel.
DanjelMontér a investor
Nepatrime medzi tých, ktorí vzdychajú nad tým, akí boli pekní keď boli mladí, keď sa brali… Túžime byť stále mladší a krajší, aj keď vek sa posúva smerom nahor. Netreba k tomu veľa, stačí sa iba odhodlať, niečo so sebou spraviť: Zdravá strava, pohyb, chuť do života, veľa dobrých ľudí okolo seba. No a v neposlednom rade tiež múdre rady od MUDr. Savčenka. A tu je výsledok: sme spolu ľahší o 50 kg, užší o niekoľko desiatok centimetrov, zdravší a bohatší o príjemné emócie. Ďakujeme.
Erika a Jozef
Začátek přeměny
Po přeměně

Vzhledem k tomu, že

rodina ani škola

nás vztahům neučí,
připravili jsme pro vás 

 

online videokurz o tom

jak vytvářet šťastné, uvědomělé

a plnohodnotné vztahy

 

 

KURZ JE PRO ŽENY, KTERÉ CHTĚJÍ MÍT

CHARIZMATICKÉHO A ZODPOVĚDNÉHO MUŽE 

A PRO MUŽE, KTEŘÍ SE JÍM CHTĚJÍ STÁT

 

Najdete zde návod jak krok po kroku společně s partnerem vytvořit šťastný a pohodový vztah.

Videokurz Muži, které ženy chtějí obsahuje:

10 lekcí (cca 13 hodin videozáznamu) 

a test, ve kterém se dozvíte v jakém stavu je váš vztah.

 

1. Tři složky vztahu

    Biologická, komunikační, finančně-majetková

 

2. Základní modely mužů a sex s nimi

    Muži s vysokou, střední a nízkou hodností

 

3. Vztahy, co to je a jak je tvořit

    Co je to člověk, co je to vztah, proč láska odchází ze vztahu

 

4. Výběr partnera

    Jak si správně vybrat partnera. Muž a je ho svět, z čeho se skládá.

    Ženská logika, proč je tak nepochopitelná pro muže.

 

5. Modely mužů a živočišnost

    Kombinace hodnosti a živočišnosti. Výchova muže, problémy a řešení.

 

6. Vzorec ženské lásky

    Lov. Výběr partnera. Testování. Láska. Inverze dominance. Zánik lásky.

 

7. Ovládání muže

    Mýty o ženách. Dvojitý standard. Vytváření komplexu viny.

    Vytváření komplexu méněcennosti. Provokace. Mámení.

 

8. 10 ženských technik psychologického působení na muže

    "Úder na bolavé místo". "Musíme si promluvit".

    "Vyvolávání pocitu viny"...

 

9. Technika "Šedá eminence" + mužovy zdroje

    Alkohol a muži. Praktické rady pro muže.

    Jak se správně hádat se ženou. Typy mužových zdrojů.

 

10. Finančně-ekonomická složka vztahu

     Morální principy finančně-ekonomické složky vztahu.
     Ekonomické modely vztahů. Spektrum ženských názorů o mužích.
     Příčiny zformování ženských názorů o mužích.

 

Co se v kurzu naučíte?

- Muž začne rozumět ženě a bude adekvátně reagovat na jakékoliv její chování a reakce

- Ženy přestanou vyvolávat u mužů strach a nejistotu

- Muž dostane konkrétní návod pro vytvoření plnohodnotných vztahů s milovanou ženou a dětmi

- Ženy si budou umět vybrat vhodného partnera

- Žena se dozví jak ze stávajícího partnera udělat milovaného muže, důstojného manžela a starostlivého otce

- Muž se naučí být přirozeným lídrem ve vztahu, což ženy velmi oceňují

- Muži budou vědět jak se chovat k seběvědomým a soběstačným ženám

 

Podívejte se na to o čem to je

Co si o kurzu myslí jeho absolventi?

Co vás v kurzu nejvíce zaujalo?

- Techniky manipulacie zien a ako ich odhalit, ako sa v danej situacii zachovat. Vyborne je stahovanie si nahravok do mp3 kedze mozem chodit s Vladom a Kristianom na Prechadzky :D

 

- Logika filozofie autorovej teorie vychadzajuca z dedukcie ako fungujeme ako ludske bytosti a z definovania zakladanych veci. Princip riesenia kvality svojich vlastnosti ktore automaticky zdielam vo vztahu riesim kvalitu vztahu je pre mna genialny objav.

 

Jaký přínos měl kurz pro vás, partnera a celkově pro vztahy?

- Citim sa istejsi v tvoreni vztahov. Moj vztah k sebe samemu sa skvalitnil ucim sa nacuvat sam sebe a svojim potrebam. Zeny v mojom zivote sa zacinaju zjemnovat a uvedomuju si ze mozu byt pri mne zranitelne.

 

- Vdaka Vam som ziskal zakladny prehlad ako funguju vztahy a Vasu viziu ako ich riesit s ktorou som sa z velkej casti stotoznil. Teraz viem o co sa chcem snazit

 

Sledujete změny ve svém chování, v chování partnera, či dětí, nebo lidí kolem vás?

- Som kludnejsi, tzn ze sa mi podarilo spomalit moj "obrneny vlak" neprestajneho myslienkoveho toku a viem sa dostat do relaxacneho modu aj pocas praci a tym si ju uzivat. Partnerka ma zacala obdivovat a uznala ze som sa naozaj zmenil. Druhy ludia obdivuju moju emocnu odolnost voci urazkam, ponizeniam a kritike,

 

- Vsimol som si ze manzelka akceptovala moj navrat k patrialchalnemu modelu, kde som prebral plnu zodpovednost za dosledky rozhodnuti.

 

Nenecháme vás v tom!

   V průběhu výuky vás podporujeme  v diskuzním fóru a na webinářích, kde odpovídáme na vaše otázky.

   Možná si říkáte, že váš vztah se už nedá zlepšit, protože to by se musel nejprve změnit váš partner. Můžete nad tím dále lamentovat a hledat důvody proč to nejde, ale vězte, že ten kdo může zlepšit váš vztah, jste hlavně vy. Váš partner, či partnerka se ke změně buď přidá, nebo odejde. V obou případech vyhráváte.

   Pokud máte pochybnosti o tom, že to bude trvat dlouho, tak je dobré si ujasnit, že život je otázkou priorit a pokud chcete doopravdy změnit váš vztah tak díky tomuto kurzu vaše změna může začít již dnes.

Můžou vás napadat myšlenky:
"Takových chytráků už tady bylo, nebude to fungovat apod..."
Správně, ničemu nevěřte! Za sebe můžu říct, že mám 30 let praxi v mezilidských vztazích a nenabízím vám zde své názory, nýbrž psychologické přírodní zákony, ktéré jsem odpozoroval.

Díky jejich znalosti můžete začít formovat krásný a uvědomnělý vztah.

V online kurzu Muži, které ženy chtějí získáváte:

13 hodin praktické a srozumitelné psychologie s konkrétní návody jak vytvořit šťastné a fungující vztahy

+ Bonusy:

Výchova dětí - záznam dvou webinářů (cca 3 hodiny) 

Živé webináře, kde MUDr. Vladimir Savčenko odpoví na vaše otázky

Minikurz zdraví a dobrých vztahů - praktické návody jak zhubnout a být v kondici živou stravou a cvičením

6 DŮVODŮ PROČ SI KOUPIT TENTO KURZ:

1. Už se nebudete moci vymlouvat,

    že za vaše špatné vztahy může ten druhý

2. Jasný návod krok po kroku

3. Trvalý zdroj informací -

    můžete opakovaně sledovat kurz, takže obsah nezapomenete

4. Budete vzorem pro své děti –

    vzniká nová generace lidí s dobrými vztahy

5. Budete si umět vybrat partnera/ku

    a „dopilovat“ ho na tzv. partnera s vysokou hodností

6. Nejlepší byznys je investice do sebe

Jestli vám to dává smysl, můžete si videokurz Muži, které ženy chtějí objednat ve formuláři níže.

 

Cena kurzu je:      5.700 Kč (215 EUR)

Číslo účtu pro platbu Vám pošleme e-mailem ihned po vyplnění objednávky!

Možná si říkáte je to drahé ...

Někdo z vás si může říct, že tento kurz je drahý. Je to však jednorázová investice do konce života. Díky novým schopnostem, dovednostem a chování, které se naučíte, budete umět vyřešit většinu životních situací v partnerství, rodině i v práci.

Budete příkladem pro své děti a odevzdáte jim vzor krásného a plnohodnotného partnerství.

Zamyslete se nad tím, kolik vás může stát provoz nefunkčního vztahu - dovolenky s hádkami, absence kvalitního a pravidelného sexu, případná cena rozvodu, nebo např. špatná komunikace s dětmi a finanční problémy s tím spojené.

Máte příležitost konečně dát sbohem doutnající nespokojenosti, neporozumění, napětí a hádkám ve vztahu. A mimochodem, můžete vyřešit i problémy s dětmi.

Zapamatujte si

- Člověk se stává dospělým když přestane jenom žvanit o problémech a začne konat.
- Rozhodnutí nejsou slova, ale skutky.

V online kurzu Muži, které ženy chtějí získáváte:

13 hodin praktické a srozumitelné psychologie s konkrétní návody jak vytvořit šťastné a fungující vztahy

+ Bonusy:

Výchova dětí - záznam dvou webinářů (cca 3 hodiny) 

Živé webináře, kde MUDr. Vladimir Savčenko odpoví na vaše otázky

Minikurz zdraví a dobrých vztahů - praktické návody jak zhubnout a být v kondici živou stravou a cvičením

6 DŮVODŮ PROČ SI KOUPIT TENTO KURZ:

1. Už se nebudete moci vymlouvat,

    že za vaše špatné vztahy může ten druhý

2. Jasný návod krok po kroku

3. Trvalý zdroj informací -

    můžete opakovaně sledovat kurz, takže obsah nezapomenete

4. Budete vzorem pro své děti –

    vzniká nová generace lidí s dobrými vztahy

5. Budete si umět vybrat partnera/ku

    a „dopilovat“ ho na tzv. partnera s vysokou hodností

6. Nejlepší byznys je investice do sebe

Jestli vám to dává smysl, můžete si videokurz Muži, které ženy chtějí objednat ve formuláři níže.

 

Cena kurzu je:      5.700 Kč (215 EUR)

Číslo účtu pro platbu Vám pošleme e-mailem ihned po vyplnění objednávky!

Možná si říkáte je to drahé ...

Někdo z vás si může říct, že tento kurz je drahý. Je to však jednorázová investice do konce života. Díky novým schopnostem, dovednostem a chování, které se naučíte, budete umět vyřešit většinu životních situací v partnerství, rodině i v práci.

Budete příkladem pro své děti a odevzdáte jim vzor krásného a plnohodnotného partnerství.

Zamyslete se nad tím, kolik vás může stát provoz nefunkčního vztahu - dovolenky s hádkami, absence kvalitního a pravidelného sexu, případná cena rozvodu, nebo např. špatná komunikace s dětmi a finanční problémy s tím spojené.

Máte příležitost konečně dát sbohem doutnající nespokojenosti, neporozumění, napětí a hádkám ve vztahu. A mimochodem, můžete vyřešit i problémy s dětmi.

Zapamatujte si

- Člověk se stává dospělým když přestane jenom žvanit o problémech a začne konat.
- Rozhodnutí nejsou slova, ale skutky.

V online kurzu Muži, které ženy chtějí získáváte:

13 hodin praktické a srozumitelné psychologie s konkrétní návody jak vytvořit šťastné a fungující vztahy

+ Bonusy:

Výchova dětí - záznam dvou webinářů (cca 3 hodiny) 

Živé webináře, kde MUDr. Vladimir Savčenko odpoví na vaše otázky

Minikurz zdraví a dobrých vztahů - praktické návody jak zhubnout a být v kondici živou stravou a cvičením

Videokurz Muži, které ženy chtějí si můžete objednat ve formuláři níže.

 

Cena kurzu je:      5.700 Kč (215 EUR)

Číslo účtu pro platbu Vám pošleme e-mailem ihned po vyplnění objednávky!